Print
Zoom In
Zoom Out

رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد: بیمه ورزشی دغدغه‌های ورزشکاران را حل کرد

چهارشنبه 24 خرداد 1402 ساعت 04:39

رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد درباره طرح بیمه ورزشی گفت: در زمانی که یک ورزشکار مصدوم می‌شد، هیچ حمایتی از او صورت نمی‌گرفت اما حالا این مشکل حل شده است.

به گزارش منهای فوتبال و به نقل از ایرنا، در راستای به حداقل رساندن مطالبات جامعه ورزش و رفع نگرانی و دغدغه قهرمانان و پیشکسوتان و جامعه بزرگ ورزش کشور و پیرو تأکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور مبنی بر حمایت جامع از اصحاب ورزش کشور و در جهت اجرای برنامه‌ها و اهداف حمایتی و بیمه‌ای و لزوم ارائه خدمات مورد نیاز و همچنین تأکیدات وزیر ورزش و جوانان مبنی بر به ثمر رساندن پوشش واقعی بیمه مورد نیاز این گروه از جامعه با هدف پوشش همزمان بیمه‌شدگان در بیمه‌های حوادث، عمر، فوت، نقص عضو و تأمین هزینه‌های درمانی آن‌ها، صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در راستای وظایف ذاتی و مطابق اساسنامه خود موفق شد تا خدمات شایسته و بی‌سابقه‌ای را مطابق دستورات وزیر ورزش و جوانان به جامعه ورزش کشور ارائه کند.

هاشم اسکندری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، با اشاره به مشکلات عدم بیمه ورزشکاران در زمان مصدومیت، اظهار داشت: در زمانی که یک ورزشکار مصدوم شود، هیچ حمایتی از او صورت نمی‌گیرد زیرا نمی‌توانند بیمه داشته باشند. حالا با اجرا شدن طرح بیمه ورزشی، می‌توانیم بخش زیادی از این مشکلات را حل کنیم.

وی ادامه داد: در گذشته از مدیران ورزشی زیادی شاهد قول‌هایی برای بحث بیمه ورزشی بودیم اما تا حالا چیزی اجرا نشده است. از این پس ورزشکاران می‌توانند با اطمینان خاطر به فعلالیت حرفه‌ای خود ادامه دهند.

رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد درخصوص نقش وزیر ورزش در این امر عنوان کرد: سید حمید سجادی از جنس ورزش و از قهرمانان دو و میدانی ایران است که سال‌ها فعالیت ورزشی او در کنار عقبه حرفه‌ای‌ اش باعث می‌شود درک بیشتری از ورزشکاران نسبت به بقیه مدیران گذشته داشته باشد. او توانست با همین کار یکی از مشکلات و دغدغه‌های بزرگ ورزشکاران را حل کند. این مسئله انقدر مهم است که می‌توان آن را مهم‌ترین دستاورد وزیر ورزش دانست.

 

 

رنکینگ ثابت مسابقات پاکت بیلیارد ( بانوان)

رنکینگ ثابت اسنوکر کشوری بانوان

حضور هاشم اسکندری در مجمع سالیانه فدراسیون جهانی بیلیارد و اسنوکر

دومین رنکینگ ایت بال بانوان استان ایلام برگزارشد

برترین های پاکت بیلیارد دختران کشور معرفی شدند

آغاز رقابت های پاکت بیلیارد و اسنوکر کشوری دختران

نفرات اعزامی اسنوکر بانوان جهت حضور در رقابت های جهانی مشخص شدند

بخشنامه رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد بانوان

بخشنامه رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان

آغاز رقابت های انتخابی اسنوکر تیم ملی بانوان

اعزام برترین های اسنوکر بانوان به مسابقات قهرمانی جهان

رنکینگ کشوری ثابت اسنوکر زیر ۲۱ سال بانوان

پایان مسابقات تن بال استان یزد

نفرات برتر اسنوکر زیر۲۱ سال دختران معرفی شدند

اتمام مرحله نیمه هایی رقابت های اسنوکر دختران زیر۲۱ سال

آغاز رقابت های اسنوکر دختران زیر21 سال

جدول زمان بندی و گروهی اسنوکر شش توپ بانوان

سومین دوره مسابقات رنکینگ پاکت بیلیارد بانوان استان کرمان پایان یافت

بازدید معاونت بانوان وزیر ورزش وجوانان از مسابقات بیلیارد

بخشنامه رنکینگ کشوری اسنوکر 6 توپ زیر 21 سال بانوان