Print
Zoom In
Zoom Out

دیدار صمدانی با آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری

جمعه 05 شهریور 1400 ساعت 02:04

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان با حضرت آیت الله العظمی مهدوی نماینده مردم شریف استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛  آیت‌الله سید ابوالحسن مهدوی در این دیدار ضمن تشریح فواید ورزش سالم در جامعه به مبانی مهم آن در الگوی اسلامی ایرانی کشور اظهار داشت: ورزش سالم همراه با تهذیب نفس و الگو سازی سالم برای نوجوانان و جوانان باید در دستور کار متولیان ورزش به خصوص مدیران ورزشی قرار گیرد.

نماینده مجلس خبرگان در این دیدار ضمن تحسین مدیر جوان و انقلابی این هیات ورزشی، اقدامات هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان در چند ماه اخیر را مثبت ارزیابی کرده و بیان داشت: نوع نگرش و اقدامات مثبت و همراه با توسعه قانونی زیرساخت‌های این سه رشته ورزشی و همچنین ایجاد وفاق و همدلی می‌تواند این مجموعه را تقویت و در کشور به جایگاهی شایسته برساند.

وی همچنین ضمن تقدیر از ایجاد موکب‌های حسینی در ماه محرم و حضور فعال در مسئولیت‌های اجتماعی هیات بولینگ و بیلیارد و بولس، عنوان داشت: باید مراکز ورزشی مرتبط با رعایت موازین شرعی و همچنین در چارچوب مجوزات قانونی فعالیت کرده و هیات استان نظارت کامل بر فعالیت‌ها داشته باشد و مشکلات احتمالی را با تعامل با دستگاه‌های مختلف برطرف نموده و نقاط قوت را توسعه و تبیین کند.

 

مهدوی در پایان ضمن بیان نکات ارزشمند در مورد اخلاق و منش پهلوانی در ورزش حمایت از جوانان، ورزشکاران و مدال‌آوران ورزشی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در میادین ملی و بین‌المللی به اهتزاز در می‌آورند، تصریح کرد: امیدواریم این جلسه به بهبود و تقویت ورزش سالم کمک کند و مشتاق هستیم مثل گزارش امروز آقای صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان در خصوص فعالیت‌های اخیر، شاهد اخبار خوب از توسعه قانونی و ابتکارات فرهنگی و مدال آوری ورزشکاران در عرصه‌های ملی و بین المللی توسط جوانان اصفهانی باشیم.

امیرحسین صمدانی ضمن تشکر از آیت‌الله مهدوی بیان داشت: این اولین جلسه با ایشان را به فال نیک گرفته و از رهنمودهای حکیمانه ایشان در اجرای برنامه‌های سال استفاده خواهیم کرد.

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان اصفهان در ادامه ضمن تشریح فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در چند ماه گذشته ادامه داد: توسعه ورزش را همراه با احیای فرهنگ اسلامی ایرانی دنبال خواهیم کرد و ناملایمات را در این راه کنار خواهیم زد و همراه با نقش‌آفرینی جوانان علاقه مند به این سه رشته ورزشی و تجربه ارزشمند پیشکسوتان این مسیر را با توکل بخدا و رهنمودهای ارزشمند حضرتعالی و بزرگان ادامه خواهیم داد.

وی در پایان ضمن ارائه آمار باشگاه‌های مجوزدار درسطح استان و همچنین معرفی پتانسیل‌ها و جامعه آماری ورزشکاران، مربیان و داوران این هیات گفت: در تلاش هستیم حمایت‌های لازم و قانونی را از کلیه زیر مجموعه‌های هیات و باشگاه‌های دارای مجوز فعالیت داشته باشیم و سعی می‌کنیم جلساتی را با حضور آیت‌الله مهدوی برگزار کنیم و از رهنمودهای همه علمای معظم و مدیران دلسوز استفاده کنیم.

انتهای پیام

گفتگو با داور نشان طلایی به مناسبت روز جهانی داوری

دومین نشست نواب رئیس بانوان فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس

رنکینگ سالیانه مسابقات پاکت بیلیارد ( بانوان)

رنکینگ ثابت مسابقات پاکت بیلیارد ( بانوان)

رنکینگ ثابت اسنوکر کشوری بانوان

سرپرست کمیته پیشکسوتان منصوب شد

پریسا منگلی قهرمان بیست و ششمین رنکینگ کشوری ناین بال شد

بازدید از موزه ملی ورزش توسط ورزشکاران بانوی بیلیارد ایران

موسوی : امیدوارم روزی بیشتر افتخارات ورزشی برای بانوان باشد

برگزاری نخستین نشست مجازی نواب رئیس هیاتها با نایب رئیس فدراسیون

بخشنامه بیست و ششمین دوره رنکینگ کشوری ناین بال بانوان اعلام شد

ابراهیمی قهرمان نوزدهمین رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان شد

بخشنامه نوزدهمین رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان اعلام شد

برگزاری اختتامیه دومین دوره مسابقات پاکت بیلیارد بانوان سیستان و بلوچستان

منگلی : فرهنگ سازی و تبلیغات مناسب به جذب بانوان کمک می کند

حذف وفایی از رقابت های اسنوکر آزاد اسکاتلند

درویشوند: روند موفقیت بانوان بیلیاردی صعودی است

الهام نصیر زاده قهرمان رقابت های تن بال خراسان رضوی شد

بهاروندی: راه اندازی پایگاه قهرمانی به پیشرفت بانوان کمک می کند

بخشنامه نوزدهمین رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان اعلام شد