Print
Zoom In
Zoom Out

اسکندری: تمرکزمان را برای رونق مسابقات داخلی می گذاریم

شنبه 14 فروردین 1400 ساعت 11:31

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: با توجه به مشکلاتی که ویروس کرونا برای ورزش دنیا به وجود آورده و به نوعی مسابقات برون مرزی را تعطیل کرده است، در سال 1400 قصد داریم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بر روی مسابقات داخلی تمرکز کنیم.

وی ادامه داد: رونق مسابقات داخلی به پیشرفت بازیکنان کمک می کند و باعث می شود همواره در آمادگی لازم باقی بمانند ما قصد داریم مانند سال های گذشته مسابقات را در دو بخش بانوان و آقایان و همچنین رده های سنی مختلف تا جایی که به سلامت آنها آسیبی وارد نشود در استان هایی که وضعیت آنها نرمال اعلام می شود برگزار کنیم. تا با امید خدا و تولید واکسن بتوانیم همانند گذشته و با قدرت در مسابقات برون مرزی نیز حضور پیدا کنیم.

 

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس ضمن اهمیت توجه به سنین پایه یادآور شد: یکی از مهمترین برنامه هایی که تاکید بسیاری نیز بر روی آن داریم توجه به سنین پایه است. قهرمانانی مانند حسین وفایی، امیر سرخوش، علی قره گوزلو ، سیاوش مزینی و بسیاری دیگر از سنین پایه به این رشته وارد شدند و در حال حاضر هر کدام بسیار موفق بوده و برای دیگران الگویی در این رشته محسوب می شوند. به امید خدا و با برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم   استعداد های خوبی به خانواده بهترینها اضافه خواهند شد. خوشبختانه در سالی که گذشت مسابقات استعدادیابی را با کمک کادر فنی به صورت مجازی برگزار و ضمن شناسایی برترین ها حضور آنها را در اردوهای استعدادیابی پیشبینی کرده ایم. همچنین از برترین های زیر 18 سال در جداول مسابقات کشوری که بین 32 بازیکن برتر رنکینگ برگزار شد نیز استفاده کردیم.

 

وی برگزاری مسابقات در شش ماه دوم سال 99 را برای ورزشکاران رشته های بیلیاردی مفید دانست و ادامه داد: خوشبختانه در شش ماه دوم سال گذشته  پس از گرفتن مجوزهای لازم توانستیم در رشته های بیلیاردی چندین مسابقه را ویژه برترین بازیکن های رنکینگ کشوری برگزار کنیم و امیدوارم امسال نیز ضمن ادامه مسابقات در این رشته در رشته های بولینگ و بولس نیز فعالیت های مفیدی انجام دهیم.

 

اسکندری با اشاره به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی افزود: همانطور که پیش از این نیز اشاره کردم شیوه ویروس کرونا باعث شد تا ورزش کشور از جمله فدراسیون ما از برنامه های آموزشی خود عقب بماند. با توجه به برنامه ریزی هایی که در فدراسیون انجام داده ایم در سال جدید و با کمک هیات های استانی دوره های آموزشی را به صورت آنلاین برگزار خواهیم کرد.

 

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس با توجه به جایگاه بین المللی اسنوکر ایران متذکر شد: خوشبختانه نام ایران در رشته اسنوکر در جایگاه والایی قرار دارد و همانطور که می دانید ما توانسته ایم در سطوح جهانی و آسیایی پرچم جمهوری اسلامی ایران را بارها به اهتزاز درآوریم و برای مردم عزیز کشورمان افتخار افرینی کنیم. 

 

نایب رئیس فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکر ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی ورزشکاران گفت: امیدوارم در سال جدید با تمام شدن همه گیری ویروس کرونا بتوانیم مانند گذشته شاهد موفقیت بیشتر قهرمانانمان باشیم.تمامی قهرمانانی که برای کشور عزیزمان افتخار آفرینی کرده اند باید بدانند که نامشان  برای همیشه در تاریخ به یادگار خواهد ماند.

سومین روز اردوی دختران اعزامی به مسابقات جهانی اسنوکر 

مسابقات اسنوکر بانوان قهرمانی استان جایزه بزرگ به مناسبت هفته دفاع مقدس یادواره سردار شهید علی هاشمی

تقدیر از بانوان فعال رشته های بیلیاردی استان اصفهان

رنکینگ ثابت مسابقات پاکت بیلیارد ( بانوان)

رنکینگ ثابت اسنوکر کشوری بانوان

پایان رقابت های پاکت بیلیارد بانوان استان لرستان

داور ایرانی قضاوت فینال رقابت‌های جهانی بانوان را برعهده گرفت

بهاروندی: دو مسابقه در مالزی و ترکیه پیش رو است/ خدارا شاکرم باز هم نفر اول کشور شدم

گزارش تصویری اختتامیه رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد بانوان

نفرات برتر مسابقات تن بال بانوان معرفی شدند

نفرات راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی پاکت بیلیارد بانوان مشخص شدند

حضور دختران تیم ملی تنیس روی میز کشورمان در سالن بولینگ انقلاب

رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد بانوان

گزارش تصویری اختتامیه مسابقات اسنوکر بانوان

نفرات برتر مسابقات اسنوکر بانوان مشخص شدند

گزارش تصویری رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان

آغاز رنکینگ کشوری اسنوکر بانوان

رنکینگ کشوری ثابت اسنوکر زیر ۲۱ سال بانوان

گزارش تصویری اختتامیه و فینال رقابت های اسنوکر زیر21 سال بانوان

بانوی اسنوکر اعزامی به مسابقات جهانی اسنوکر زیر ۲۱ مشخص شد