Print
Zoom In
Zoom Out

قره گوزلو قهرمان رنکینگ اسنوکر استان تهران شد

جمعه 05 آذر 1400 ساعت 10:15

مسابقات اسنوکر استان تهران گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیرکل ورزش و جوانان تهران و قهرمانی علی قره گوزلو در باشگاه نوین شهرری به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران؛ مسابقات اسنوکر استان تهران گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیرکل ورزش و جوانان تهران و قهرمانی علی قره گوزلو در باشگاه نوین شهرری به پایان رسید.
مراسم اختتامیه این مسابقات اسنوکر با حضور آقای پریچهره مدیرکل ورزش وجوانان استان تهران، ملاجعفری معاونت توسعه ورزش قهرمانی ورزش وجوانان استان تهران و یوسف زاده رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ری و میثم تمیمی سرپرست هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان، امروز جمعه در شهرری برگزار شد که در نهایت علی قره گوزلو به مقام اول دست یافت، سیاوش مزینی دوم شد و مقام سوم مشترک هم به مجید قره گوزلو وآرمان آتش سخن رسید. مقام های چهارم تا هشتم نیز از آن آقایان :دانیال زنده ،مجید پنیزه،آرش سراجی ومیلاد معینی شد.


در پایان این مسابقات که طی آن 50 ورزشکار استان به‌مناسبت هفته بسیج به رقابت پرداختند، به نفرات اول تا هشتم جوایز نقدی، لوح تقدیر و مدال با لوگوی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران و اداره‌کل ورزش و جوانان استان توسط پریچهره اهدا گردید.
میثم تمیمی در جریان مراسم اختتامیه گفت: این مسابقات در سطح خیلی خوبی برگزار شد و با توجه به این‌که دو سال محدویت های کرونایی موجب تعطیلی این رشته و باشگاه‌های بیلیارد استان تهران شده بود، استقبال خوبی از این رقابت‌ها به عمل آمد و در واقع، این اولین مسابقه‌ای بود که بعد از شیوع ویروس کرونا در سطح استان برگزار می شد.
 سرپرست هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران افزود: این مسابقات به میزبانی هیات شهرری و با حمایت "بیلیارد مارکت" برگزار شد و تا پایان سال، مسابقات مختلف این هیات تحت حمایت "بیلیارد مارکت" ادامه خواهد داشت . 
وی ابراز امیدواری کرد در مسابقات آتی، با توجه به بهبود نسبی شرایط بیماری کرونا در استان تهران، استقبال بهتری از مسابقات بیلیارد انجام شود و هیات نیز بتواند با برنامه‌ریزی بهتر، شناسایی چهره برتر و برگزاری رقابت های انتخابی در سطح استان، نفرات شایسته و  قدرتمندی را برای حضور در مسابقات کشوری و انتخابی تیم‌ملی معرفی کند.
 تمیمی ادامه داد: هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران برای برنامه‌ریزی بهتر در زمینه های مختلف، نیاز به حمایت اداره کل و فدراسیون از یک سو و تعامل خوب با روسای هیات‌های شهرستان‌ها و حوزه‌ها و به‌ویژه مدیران باشگاه‌های مجوزدار در سطح استان، از سوی دیگر دارد و خوشبختانه با ارتباط خوبی که با مدیران باشگاه‌ها و رؤسای هیات‌ها برقرار شده و خواهد شد، ازاین‌پس شاهد برگزاری مسابقاتی در حد و شأن استان به عنوان پایتخت ورزش کشور خواهیم بود.
وی تاکید کرد: تلاش من و همکارانم در ماه‌های باقی‌مانده تا پایان سال، برگزاری مسابقاتی به مناسبت‌های مختلف، حمایت از برنامه هیات های حوزه ها و شهرستان ها، تعامل با باشگاه‌های مجوزدار و ایجاد انگیزه  برای حضور علاقه مندان در مسابقات خواهد بود تا همچنان تهران به‌عنوان یکی از قطب‌های جدی در عرصه بیلیارد کشور شناخته شود.
 سرپرست هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران افزود: خوشبختانه استان تهران تا به امروز قهرمانان خوبی را در سطح ملی معرفی کرده که موفق شده اند در مسابقات بین‌المللی، آسیایی و جهانی به نتایج خوبی دست پیدا کرده و افتخارآفرینی کنند و قطعاً این رویه در ادامه مدنظر قرار خواهد گرفت و با تعاملی که هیات تهران با فدراسیون و سیاست ها و برنامه های آن خواهد داشت، ورزشکاران استان تهران بتوانند نقش جدی تری در تیم‌های ملی ایران ایفا کنند. 
وی در پایان ضمن تقدیر از حضور مسئولان و میهمانان در مراسم اختتامیه مسابقات شهرری، گفت: حضور مسئولین در روز پایانی این رقابت ها، نشان از اهمیت و جایگاه این رشته در سطح مدیران دارد و مشوقی خواهد بود برای ورزشکاران بیلیارد استان تهران تا باانگیزه بیشتر بدنبال اثبات توانایی‌ها و استعدادهای خود باشند و بی شک، برنامه‌ریزی های آتی سایر هیات‌های استان، فرصتی برای نمایش داشته ها و سرمایه های نهفته در این رشته جذاب و پرطرفدار خواهد بود.

بخشنامه مسابقات رنکینگ کشوری پتانک بانوان

بانوان اعزامی به رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا مشخص شدند

فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر مبارک باد

مسابقات انتخابی ورود به اردوی دختران و پسران زیر 21 سال اسنوکر

بخشنامه بیست و هشتمین رنکینگ پاکت بیلیارد بانوان

بیست و یکمین دوره رنکینگ اسنوکر بانوان به مناسبت دهه فجر

جلسه انتخابی تیم ملی اسنوکر بانوان جهت اعزام به مسابقات جهانی برگزار شد

استقبال بانوان استان کرمان از کارگاه حضوری دانش‌افزایی رشته های بیلیاردی

دومین جشنواره رشته های بولینگ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد به پایان رسید

استقبال بانوان استان تهران از نخستین جلسه کارگاه حضوری دانش‌افزایی رشته اسنوکر

سومین دوره ارتقای سطح اسنوکر دختران آغاز شد

مسابقات تیمی پتانک استان ایلام برگزار شد

برگزاری دوره یک روزه رشته های بیلیاردی و بولینگ ویژه خانواده شهدا در اصفهان برگزار شد

میرعلیجانی قهرمان دومین رنکینگ کشوری بولینگ بانوان در سال ۱۴۰۰ شد

آغاز دومین دوره مسابقات رنکینگ کشوری بولینگ در سال ۱۴۰۰

تیم های پارا اسنوکر و پارابیلیارد بانوان تشکیل می شود

نشست صمیمانه موسوی با بانوان فعال در رشته بولینگ

نفرات برتر مسابقات ایت بال کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند

برگزاری نخستین دوره رنکینگ استانی پاکت بیلیارد بانوان آذربایجان غربی

انعقاد تفاهم نامه همکاری فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس و مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی